Cookie Consent by Privacy Policies Generator website

Administratorės Motyvacinis Laiškas Medicinos Srityje

 Gerb. Direktoriau,

 

Rašau Jums norėdama pasiūlyti savo kandidatūrą atsiradus laisvai darbo vietai. Norėčiau užimti Jūsų privačios klinikos administratorės pareigas.

Esu baigusi Šiaulių universitetą, ten įgijau kineziterapeuto specialybę. Studijų programa užtruko 4m., iš jų 1,5metų buvo praktika, todėl tikiu, kad mano kandidatūra verta dėmesio.

Baigusi studijas, įgijau kompetencijos ne tik savarankiškai bet ir bendradarbiaujant su kitais komandos nariais atlikti pacientų sutrikusių funkcijų grąžinimą, įgytų išlaikymą arba sutrikimų kompensavimą. Gebu dirbti su įvairaus amžiaus neįgaliaisiais, juos įtraukti į veiklą, kuri padėtų atstatyti prarastas funkcijas.

Daugiausiai darbo patirties įgijau atliekant praktiką valstybinėje sanatorijoje „Lašas“, Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje. Pagrindinė darbo sritis buvo susijusi su pacientais turinčiais sutrikimų su vidaus organais. Tai buvo pacientai po insultų ar infarktų, įvairių kraujotakos bei nervų sistemos sutrikimų. Reikėdavo įvertinti paciento būklę, sudaryti jam reabilitacijos programą, remiantis kineziterapijos pagrindais. Dirbant su pacientais gebu išlaikyti gerą nuotaiką bei stengiuosi palaikyti draugiškus santykius. Taip pat daug bendrauju su pacientų šeimos nariais, juos konsultuoju.

Pasižymiu tokiomis asmeninėmis savybėmis, kaip gebėjimas dirbti komandoje ir priimti sprendimus tiek diskusijų metu, tiek individualiai. Taip pat esu punktuali, tolerantiška, įžvalgi asmenybė, pasižymiu fizine ištverme bei valdau emocijas. Todėl, pretenduoju į siūlomas pareigas užimti klinikos administratorės pareigas, nes siekiu save realizuoti būtent toje srityje, kurioje įgijau išsilavinimą.

 

Dėkoju už Jūsų dėmesį ir laiką.

Pagarbiai,

Vardas Pavardė

Daugiau panašių motyvacinių laiškų rasite: Administratorės Motyvacinis Laiškas Medicinos Srityje, Parduotuvės Administratorės Motyvacinis Laiškas.