Cookie Consent by Privacy Policies Generator website

Motyvacinis Laiškas - Pavyzdys

Motyvacinis Laiškas

 

Gerb. Direktoriau,

Kreipiuosi dėl Jūsų siūlomos darbo vietos Vilniuje.

 

Esu baigusi Vilniaus universitetą, ten įgijau Viešojo administravimo specialybę, pakraipa – strateginis valdymas. Esu tikra, kad įgytos žinios yra tinkamos Jūsų siūlomam darbui atlikti.

Mane labai sudomino Jūsų siūlomas darbas, nes esu kruopšti, atsakinga ir  lanksti asmenybė. Patikėtas užduotis visuomet atlieku iki galo. Imuosi iniciatyvos atliekant įvairias užduotis ir jas visas atlieku atsakingai.

Aš galiu dirbti kolektyve, nes man patinka bendrauti su žmonėmis. Aš mėgstu naujus iššūkius ir siekiu įgyti kuo daugiau  žinių. Atliekant užduotis susikoncentruoju darbui ir esu pastabi. Sugebu aiškiai ir efektyviai reikšti mintis  žodžiu ir raštu.

Kaip jau minėjau savo CV,  mano specialybė yra Viešasis administravimas, tad įgytas teorines žinias galėsiu pritaikyti atliekant patikėtas užduotis. Praktinės patirties įgijau taip pat studijuodama: rengiau bei vykdžiau įvairius projektus.  Puikiai kalbu angliškai ir rusiškai. Turiu puikius darbo kompiuteriu įgūdžius.

Taip pat turiu kompiuterinio raštingumo pažymėjimo ir „Kosmetika“ kosmetikos kursų pažymėjimų kopijas, kurios yra prisegtos.

 

Labai norėčiau dirbti Jūsų siūlomą darbą. Dėkoju už Jūsų laiką svarstant mano kandidatūrą. Lauksiu Jūsų atsakymo.

 

Pagarbiai,

Vardas Pavardė