Cookie Consent by Privacy Policies Generator website

Kasininkės – pardavėjos motyvacinio laiško pavyzdys

 

VARDENIS PAVARDENIS

Adreso g. ____, Vilnius

 Tel. nr.:+370__________

El. paštas.:_____________

 

MOTYVACINIS LAIŠKAS

20__-__-__

Vilnius

 

 

Gerb. Direktoriau,

 

Siunčiu Jums savo motyvacinį laišką, siekdama užimti kasininkės – pardavėjos pareigas, Jūsų parduotuvėje, prekybos centre „Akropolis“.

 

Esu ką tik studijas baigusi abiturientė, ieškau darbo kur galėčiau save realizuoti ir atiduoti savo sukauptas žinias, siekiant Jūsų įmonės iškeltų tikslų. Baigiau Kauno Technologijos universitetą, įgijau vadybos specialybę, kur pakraipa buvo pasirinkta pardavimų vadyba.

 

Studijų metu didžiausias dėmesys buvo skiriamas kokybės vadybos suvokimui. Kur pagrindiniai tikslai buvo klientų supratimas, informacijos pateikimas, kontaktų užmezgimas ir palaikymas. Esu darbšti, sąžininga, atsakinga. Greitai susiorientuoju situacijoje, gebu dirbti kolektyve. Visada stengiuosi mokytis ir kuo daugiau gauti informacijos. Todėl manau, kad sėkmingai galiu konsultuoti ir aptarnauti klientus, suteikti jiems naudingos informacijos apie prekes. Taip pat reikalingos dokumentacijos ruošimas, pildymas, ataskaitų pateikimas.

 

Puikiai kalbu rusų kalba. Anglų kalba šiek tiek suprantu. Lietuvių kalba yra gimtoji, taip pat turiu puikius raštvedybos pagrindus. Dirbu kompiuteriu.

 

Tikiuos, kad mano kandidatūra Jus sudomino. Lauksiu Jūsų atsakymo.

 

Pagarbiai,