Cookie Consent by Privacy Policies Generator website

Vadybininkės Motyvacinis Laiškas Medicinos Srityje

VARDENIS PAVARDENIS

Adreso g. ____, Miestas

 Tel. nr.:+370__________

El. paštas.:_____________

 

MOTYVACINIS LAIŠKAS

20__-__-__

Miestas

 

 

Gerb. Direktoriau,

 

Kreipiuosi į Jus tikėdamasi, kad mano kandidatūra tiks Jūsų siūlomai darbo vietai užimti. Norėčiau dirbti ir įgauti darbo patirties Jūsų įmonėje. Norėdama užimti vaistinių tinklo vadybininkės pareigas, noriu pabrėžti, kad esu baigusi farmacininkės specialybę.

 

Turiu sukaupusi nemažai patirties bendravimo srityje, nes studijų metu buvau grupės seniūnė. Teko daug bendrauti su universiteto vadovais ir ieškoti geriausių sprendimo būdų tarp vadovybės ir studentų. Taip pat vidurinėje mokykloje lankiau teatro ir šokių kolektyvą. Esu dalyvavusi konkursuose ne tik Lietuvoje, bet ir Estijoje, Latvijoje. Tai dar labiau pagilimo mano anglų kalbos žinias, bet ir išugdė greitą bei gerą orientaciją komunikavimui. Studijų metu paskutiniame kurse dirbau padavėjos – barmenės, pardavėjos - konsultantės, baro administratorės darbą. Darbo metu teko bendrauti su klientais. Spręsti problemines situacijas. Manau, kad minėta patirtis ir įgytas komunikabilumo įgūdis puikiai tinka vadybininkės pareigoms užimti.

Mano darbinė patirtis prasidėjo atlikus praktiką vienoje iš valstybinių įmonių. Praktiką atlikau Toksikologijos laboratorijoje. Praktikos metu išmokau dirbti ne tik individualiai, bet ir kolektyve, kas reikalauja daugiau išprusimo. Turiu labai daug žinių bandinių paruošimo technologijoje, aplinkos objektų analizėje, aplinkosaugoje, žaliavų ir produktų analitinėje kontrolėje.

Norėdama užimti vadybininkės poziciją, noriu pabrėžti, kad esu atsakinga bei aktyvi. Esu draugiška ir optimistiška, gerai orientuojuosi ir greit mokausi. Manau, kad visa tai padėtų man prisijungti prie naujo kolektyvo kuo greičiau.

 

Dėkoju už Jūsų sugaištą laiką. Maloniai lauksiu Jūsų atsakymo.

Pagarbiai,

Vardenis Pavardenis