Cookie Consent by Privacy Policies Generator website

Ekspedicijos Vadybininkas

Motyvacinio laiško pavyzdys norint užimti ekspedicijos vadybininko pareigas. Darbas siūlomas transporto įmonėje, logistikos skyriuje. Pagrindiniai kriterijai rusų kalbos mokėjimas, bendravimo ir derybų įgūdžiai bei darbinė patirtis. Pačiame motyvaciniame laiške pateikimas pavyzdys, kuris yra kaip gairė.

Read more ...

Ekspeditoriaus - Vadybininko Motyvacinis Laiškas

Svetainėje MotyvacinisLaiskas.lt pateikiami motyvacinių laiškų pavyzdžiai transporto ir logistikos specialistams. Pretenduojant į ekspeditoriaus - vadybininko pareigas reikia būti gabiu komunikavimo atžvilgiu ir turėti geras derybininko savybes. Motyvacinio laiško turiniu reikia atskleisti kuo daugiau savo asmeninių savybių, kurios konkrečiai yra susijusios su naujų klientų paieška bei ryšių palaikymu su buvusiais klientais.

Read more ...

Tarptautinių maršrutų vairuotojas

Motyvacinis laiškas tarptautinių krovinių pervežimo pozicijai užimti. Rašant motyvacinį laišką tokioms pozicijoms užimti reikia paminėti visus savo gebėjimus įgytus atliekant ankstesnes užduotis. Visi paminėti gebėjimai padės kuo greičiau susirasti naują darbą.

Read more ...

Tolimųjų Reisų Vairuotojas Be Patirties

Tolimųjų reisų vairuotojo motyvacinis laiškas, kai darbas siūlomas patirties neturinčiam vairuotojui. Tai puiki galimybė neseniai išsilaikiusiam tam tikrą vairuotojo pažymėjimo kategoriją, nes yra galimybė dalyvauti atrankoje (kompanijos sudarytoje), kurioje reikia atitikti tam tikrus kriterijus.

Read more ...

Vairuotojo Motyvacinis Laiškas

Motyvacinio laiško forma vairuotojo pareigoms užimti

Gerb. Direktoriau,

Siunčiu Jums savo motyvacinį laišką, norėdamas tapti Jūsų komandos nariu.

Šiuo metu ieškau vairuotojo darbo. Esu atsakingas ir kruopštus darbuotojas.

Read more ...